2x RD Nové Homole

Postavili jsme 2 rodinné domy spojené vstupní terasou s dispozicemi 4+kk v klidné lokalitě Nových Homolí, vzdálené pouhých 10 km od Českých Budějovic. Domy disponují prostornou terasou, zahradou a parkovacími stáními pro 4 automobily.

Samostatné domy mají obytnou plochu 86,70 m2 a dispozice 4+kk poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu. Po vstupu do jednotlivých domů se ocitnete v zádveří o velikosti 5,73 m2, odkud se dostanete do velkého obývacího pokoje s kuchyňskou a obývací částí o celkové velikosti 33,26 m2, která nabízí spoustu prostoru pro společné chvíle. Dále jsou v domech k dispozici dva pokoje o velikosti 10,17 m2, ložnice o velikosti 12,03 m2, technická místnost, koupelna a samostatné WC. Půdní prostor je připraven pro další využití a dostupný z chodby po schodišti.

Domy jsou moderně vybaveny tepelným čerpadlem vzduch-vzduch pro účinné vytápění a chlazení v letních měsících a ohřev vody je zajištěn kvalitním bojlerem. Domy byly kompletně dokončeny a vybaveny kuchyňskou linkou bez spotřebičů.

Tato nemovitost o dvou bytových jednotkách nabízela skvělou příležitost k získání nových domovů s dostatkem prostoru pro celou rodinu.

Fotogalerie Nové Homole:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujali vás naše projekty? Máte dotazy a rádi byste se dozvěděli více podrobností? Zavolejte nám nebo napište, budeme se vám věnovat. Obracet se na nás můžete i v případě dotazů ohledně financování.

Zpět na Výpis aktivních referencí