3x byt Lázně Prachatice

Dále jsme postavili řadovou nemovitost se 3 bytovými jednotkami s dispozicemi 4+kk, terasami a parkovacími stáními v Prachaticích. Dům o velikosti 117 m2 se nachází ve velmi oblíbené a klidné lokalitě v Prachaticích, v ulici Lázně, s exklusivními výhledy na město Prachatice.

Jednotlivé byty jsou dispozičně řešeny jako 4+kk s vlastní terasou a 2 parkovací stání, o celkové obytné podlahové ploše 98,8 m2 a zastřešenou terasou o velikosti 19 m2.

Přízemí bytů dominuje obývací pokoj dělený na kuchyňskou a obývací část. V přízemí je dále předsíň, technická místnost a toaleta. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází ložnice, 2 dětské pokoje, koupelna s WC, šatna a chodba.

Vytápění a ohřev vody je pomocí tepelného čerpadla (vzduch – voda). V přízemí bytů je podlahové topení a ve druhém patře jsou radiátory. Byty byly nabízeny v kompletně dokončeném stavu, se sanitárním vybavením, finalizací venkovního terénu a prvky v zahradě.

Fotogalerie Lázně Prachatice:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujali vás naše projekty? Máte dotazy a rádi byste se dozvěděli více podrobností? Zavolejte nám nebo napište, budeme se vám věnovat. Obracet se na nás můžete i v případě dotazů ohledně financování.

Zpět na Výpis aktivních referencí