Administrativní budova Nádražní

Máme pro vás příležitost pronájmu nebytových prostor o různých velikostech s možností parkování na velmi dobrém, strategickém místě v Prachaticích. Prostory můžete využít jako kancelář, obchod, sklad apod. K dispozici je parkovací stání před budovou, kuchyň a toalety na hlavní chodbě.
Prostory se nacházejí v budově, kde sídlí prestižní instituce jako ČSOB, Hospodářská komora a mnoho dalších. Tato adresa dodá vašemu podniku na vážnosti a důvěryhodnosti. Jedná se o strategickou lokalitu, která poskytne vašemu podniku význačnou výhodu. V blízkosti prostor se nachází základní škola, zdravotnické centra, Penny market, správa sociálního zabezpečení… Autobusové i vlakové nádraží je pár metrů odsud, což usnadní jak zaměstnancům, tak zákazníkům přístup k vašim službám.
Majitel nemovitosti stanovuje měsíční nájemné na základě pronajatých metrů čtverečních. Nájemce dále platí zálohy na služby. K tomu je třeba zaplatit vratnou kauci, která slouží jako zabezpečení pro majitele ve výši jednoho měsíčního nájemného.
Informace o této nabídce či dalších volných jednotkách k pronájmu v této budově Vám poskytneme na tel. 725 037 472. Ne­váhejte se na nás obrátit. Vaše podnikání zde bude na správném místě.

Nadpis galerie

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujali vás naše projekty? Máte dotazy a rádi byste se dozvěděli více podrobností? Zavolejte nám nebo napište, budeme se vám věnovat. Obracet se na nás můžete i v případě dotazů ohledně financování.

Zpět na Pronajímáme výpis