Administrativní objekt Vodňanská

Spravujeme administrativní budovu v Prachaticích, která se nachází na adrese Vodňanská 375. Tato budova představuje ideální prostor pro podnikání, nabízející širokou škálu nebytových prostor k pronájmu.

V naší nabídce naleznete sklady, kanceláře, nebytové prostory pro podnikání, obchody, garáže a parkovací stání přímo u budovy. Vše je přizpůsobeno potřebám různých podnikatelů a firem, což umožňuje flexibilitu výběru prostor, které nejlépe odpovídají vašim potřebám.

V budově sídlí několik prestižních společností, což vytváří dynamické a inspirativní pracovní prostředí a zvyšuje fluktuaci lidí. Tato budova se tak stává ideálním místem pro podnikání a rozvoj firem. Informace o této nabídce či dalších volných jednotkách k pronájmu v této budově Vám poskytneme na tel. 725 037 472. Ne­váhejte se na nás obrátit. Vaše podnikání zde bude na správném místě.

Nadpis galerie

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujali vás naše projekty? Máte dotazy a rádi byste se dozvěděli více podrobností? Zavolejte nám nebo napište, budeme se vám věnovat. Obracet se na nás můžete i v případě dotazů ohledně financování.

Zpět na Pronajímáme výpis