Nemovitosti

Chata 21 m2 se zahrádkou 420 m² v osobní vlastnictvím, Praha 10 - Strašnice, osada Na Skalce

Celkem 24 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 03' 45.389"N, 14° 30' 56.128"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Chata 21 m2 se zahrádkou 420 m² v osobní vlastnictvím, Praha 10 - Strašnice, osada Na Skalce

2 490 000 ,-
Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji útulnou přízemní podsklepenou chatku se zahradou o ploše 420 m2 v OV v zahrádkářské osadě Na Skalce, situované v klidné a zelené části Prahy 10 – Strašnice.

Zahrádka je ideální pro ty, kteří hledají místo pro relaxaci a únik od městského ruchu, a přitom chtějí zůstat v dosahu všech vymožeností velkoměsta.

Tato oáza klidu a pohody je v uzamčeném prostoru s velmi přátelskou komunitou sousedů, která poskytuje ideální a bezpečné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Na zahradě jsou ovocné stromy, záhon s rybízem, skalkou a jezírkem. Zde můžete uniknout každodennímu shonu, pěstovat svou vlastní zeleninu i okrasné květiny, a to vše kousek od metra Skalka.
Přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem, což vám umožní zalévat rostliny a udržovat zahradu v perfektním stavu. Zahrada nabízí dostatek místa pro zahradní posezení, grilování nebo relaxaci pod stínícími stromy.

Tento pozemek je snadno dostupný, v pěší dostupnosti je autobusová zastávka s linkou 138, v blízkosti metro Skalka, vlakové nádraží Zahradní město, silnice, což zajišťuje pohodlné cestování a spojení s okolním světem.
Pokud hledáte místo spojující krásu přírody s pohodlím moderního života, tento pozemek je ideální volbou pro vás.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP09163
Operace:
Prodej
Adresa:
Praha
K nastěhování od:
26.6.2024
Plocha pozemku:
420 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce