Nemovitosti

Nádherný byt 4kk o velikosti 105,28 m2 se dvěma balkony a lodžií

Celkem 26 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Petra Puschnerová
Bc. Petra Puschnerová
telefon: +420 739 332 258
petra.puschnerova@re-max.cz
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 58' 33.950"N, 14° 30' 2.142"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Nádherný byt 4kk o velikosti 105,28 m2 se dvěma balkony a lodžií

10 516 160 ,-
Popis nemovitosti:

Projekt Dubičný potok je dostavěn a v současné době v procesu kolaudace.
Můžete se přijít podívat osobně bez nutnosti objednání termínu. V sobotu dne 4. 5. 2024 od 10,00 do 12,00 hodin je projekt otevřen pro veřejnost. V rámci dne Otevřených dveří Vás seznámíme s prostředím celé etapy D se čtyřmi bytovými domy, navštívíme vzorové byty i byty se spacími kouty.
Součástí nabídky je byt s označením D.C.2.01 o celkové výměře 132,87 m2 s dvěma balkony, lodžií a sklepem o rozměru 3,40 m2 v ceně bytu.
Byt se nachází ve zcela nově postavené rezidenční zóně. Je to nový, moderní styl bydlení, který nabízí pro každého něco a navíc vytváří příjemné prostředí pro život nejen v bytě, ale i jeho okolí. Dětské hřiště, workout pro dospělé, hřiště na petang, atrium plné zeleně, zelenou plochu se hřištěm, vodní plochu s naučnou stezkou a přírodním hřištěm pro děti, prostor pro venčení psů, ptačí budky, hmyzí domky, altán u vody i grilovací zónu pro rezidenty.
Zeleň a příroda na dosah ruky nejsou však jedinými bonusy. Výborná dopravní dostupnost, kdy zastávka MHD je přímo před objektem, vzdálenost do centra autem do 5 minut, parkoviště v podzemí poskytující zaručené parkování a komfort. Navíc se vám při vjezdu i výjezdu bude závora zvedat automaticky po přečtení vaší SPZ. Do všech vnějších vstupů do domu, k autům či kolům se dostanete pomocí karty, která odemkne elektronické zámky.
Díky umístění parkoviště v podzemí je zóna kolem domů bez dopravy a aut. Žádný asfaltový prostor, který by se v létě rozpaloval a ohříval okolí a v zimě vyžadoval odklízení sněhu. Místo toho je na střeše parkoviště vybudovaná zelená zahrada s automatickým zavlažováním.
Zelené střechy domů zvyšují tepelný komfort a jsou prakticky bezúdržbové.
První nadzemní podlaží je řešeno jako zázemí pro rezidenty a je zde připraveno množství obchodních jednotek.
Hlavní předností tohoto nabízeného bytu je, že naplňuje parametry rodinného domu. Děti jsou oddělené od vaší ložnice a společných obytných prostor velkou chodbou a koupelnou s dvěma umyvadly a vanou. Oba dětské pokoje mají vlastní balkony. Oddělené WC s umyvadlem již jen završuje komfort této části bytu. Pro vás je připravena ložnice s vlastní koupelnou a WC, přičemž vstup do ní je přímo z místnosti. Obývací pokoj s kuchyňským koutem poskytují dostatečný prostor pro společné chvíle či stolování celé rodiny. Třešničkou na dortu je prostorná lodžie 18,53 m2, která už jen potvrzuje, že i zde můžete mít zahradu přímo na dosah ruky.
Výměry jednotlivých místností najdete na přiloženém půdorysu. K bytu je potřeba koupit jedno parkovací místo.
V současné době jistě stojí za zmínku, že objekt bude vytápěn přes teplárnu, která používá české uhlí a navíc ke konci příštího roku dojde k napojení na elektrárnu Temelín, ze které se bude z části odebírat zbytkové teplo.

3D model a grafika jsou pouze ilustrativní a nemusí odpovídat skutečnosti.

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
NP07354
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
České Budějovice
Vrbenská 547
K nastěhování od:
24.4.2024
Podlaží:
6. podlaží z 6 podlaží celkem
Stav objektu:
Novostavba
Konstrukce:
Skeletová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb