Nemovitosti

Pozemek určený k výstavbě o výměře 2219 m2 - obec Prodašice

Celkem 8 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 21' 0.875"N, 15° 07' 9.948"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Pozemek určený k výstavbě o výměře 2219 m2 - obec Prodašice

2 500 000 ,-
Popis nemovitosti:

Chcete bydlet v pohádkovém kraji? Nebo chcete bojovat proti inflaci vložením peněz do stavební parcely? Máme pro vás výbornou nabídku. Nabízíme exkluzivně k prodeji krásný a prostorný pozemek pro bydlení o celkové ploše 2219m² a podíl na příjezdové cestě v Obci Prodašice. Pozemek je mírně svažitý a jedna jeho hranice je lemována potokem a lesním porostem – romantika na dosah ruky. Porost je hustý a toužící po ruce hospodáře, který z něho připraví například topení do krbu nebo krbových kamnech, které budou jistě součástí vašeho útulného domova. V blízkosti nemovitosti jsou napojovací body na elektřinu a městský vodní řád. Odkanalizování celé obce je ve fázi projektové přípravy a počátek vlastní realizace je plánován na příští rok.

Obec se nachází na pomezí tří okresů s pohodlnou dostupností do všech okresních měst – Mladá Boleslav (20 minut), Nymburk (25 minut) a Jičín (30 minut). Zastánci zdravých a plnohodnotných potravin mohou ve vzdálenosti necelých deset minut autem nakupovat přímo na farmě Seletice mléčné a masné produkty špičkové úrovně.
Pro trvalé bydlení i pro rekreační účely je to ta pravá volba. Lesy v okolí jsou houbařským rájem. Milovníci památek si rovněž přijdou na své – v okruhu deseti kilometrů jsou zámky Loučeň, Dětenice, Mcely a Rožďalovice. Není to náhoda, že se pánové zmíněných sídel usadili právě v tomto kraji. Je tu skutečně nádherně.

Hledáte-li klid, romantiku, pohodu a bezpečí a to vše v krátké dojezdové vzdálenosti od všech vymožeností civilizace, je pro vás tato nabídka ideální možností, jak uskutečnit své sny. Stavební pozemek v pohádkovém kraji, příroda, památky, farma na dosah, okresní města nedaleko. Co více si přát?
Pro další informace a pro sjednání prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP07715
Operace:
Prodej
Adresa:
Prodašice
K nastěhování od:
19.6.2023
Plocha pozemku:
2219 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce