Nemovitosti

Prodej domu s velkým pozemkem, obec Kolišov, okr. Písek

Celkem 21 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 22' 42.002"N, 14° 24' 41.602"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej domu s velkým pozemkem, obec Kolišov, okr. Písek

4 000 000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízím Vám zajímavou příležitost v podobě prodeje domu v obci Kolišov ležící na hlavním silničním tahu mezi Pískem a Táborem.
Dům o zastavěné ploše 150m2 má dispozici 3+1 s technickou místností, koupelnou a samostatné WC. V kuchyni je velká funkční pec. Dům je částečně podsklepen a má velkou půdu.

Součástí je rozlehlá zahrada, cca. 4.853m2, kterou protéká klidný potok. Na zahradě se nachází velká stodola, chlévy, garáž a bývalý ovčín. Stav domu je momentálně nutný k rekonstrukci, nicméně nabízí možnost trvalého bydlení nebo jako rekreační objekt.

Dům se nachází v klidné obci s dobrým spojením do okolních měst a obcí. V okolí se nachází mnoho přírodních krás a turistických cílů, jako jsou malebné vesničky, hrady, zámky a další historické památky.

Velká stodola a chlévy nabízí mnoho možností pro využití. Mohou být využity jako skladovací prostory, dílny, ateliéry nebo jiné účely podle vašich potřeb.

Celkově tedy nabízí tento dům velký potenciál a možnosti pro využití. Pokud hledáte klidné místo k trvalému bydlení nebo jako rekreační objekt s možností využití pro podnikání, může být tento dům právě pro Vás tou správnou volbou.

Doporučuji prohlídku nemovitosti.
Podrobné informace na vyžádání u makléře nabídky.

Služby hypotečního poradce zdarma.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP07376
Operace:
Prodej
Adresa:
Bernartice 12
K nastěhování od:
11.3.2023
Plocha pozemku:
4853 m2
Plocha zastavěná:
680 m2
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb