Nemovitosti

Prodej domu se zahradou a stodolou v obci Chožov

Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Natálie Simeonovová
Ing. Natálie Simeonovová
telefon: +420 775 343 413
natalie.simeonovova@re-max.cz
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 24' 1.289"N, 13° 51' 28.476"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej domu se zahradou a stodolou v obci Chožov

3 300 000 ,-
Popis nemovitosti:

K prodeji si vám dovoluji nabídnout dům s kouzelnou zahradou, velmi prostornou stodolou, velkorysým sklepem, dílnou a pokojem pro hosty v obci Chožov, pouhých 10 minut jízdy od města Louny, v Ústeckém kraji.

Dům má 2. nadzemní podlaží – přízemí domu o dispozici 2+1 se skládá z obývacího pokoje, kuchyně s jídelní částí, pokoje, koupelny a předsíně. Celková užitná plocha přízemí má cca 55 m2. Podkroví o velikosti 77 m2 je připraveno na vybudování dalších obytných místností, které můžete přizpůsobit svým potřebám.
Přímo naproti domu se nachází velmi prostorná stodola (cca 68 m2), kterou můžete jako stodolu ponechat, nebo z ní vytvořit například společenskou místnost. Přímo pod stodolou je umístěn velkorysý sklep o velikosti 10 m2, ideální pro skladování potravin či jiných věcí. Ze západní strany stodoly je vstup do dílny. A pokud by vám scházelo místo, kam se na chvíli „zašít“ a mít svůj klid, přímo nad dílnou se nachází samostatný pokoj, který byl zamýšlen jako pokoj pro hosty. Dílna i pokoj jsou o velikosti cca 18 m2.

Zahrada mezi domem a stodolou o velikosti 270 m2 je plná ovocných stromů a keřů a vytváří tak kouzelnou atmosféru. Na zahradě se je navíc umístěna terasa pro letní grilování. A jako bonus k tomu všemu je součástí další zahrada přes ulici o rozloze 446 m2, kterou můžete využívat na pěstování, či si zde postavit například altánek pro relaxaci.

V roce 2000 proběhla v domě rekonstrukce – nová elektřina v mědi, voda, nový komín. Střecha hlavního domu je nová cca 10 let, střecha stodoly 4–5 let. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Ohřev vody je pomocí karmy, vytápění na tuhá paliva. Dům je z roku 1913 a zdivo domu je z čediče a opuk.

Obec Chožov si ponechala si svůj specifický vesnický ráz, první zmínka o ní je již z roce 1057, nachází se na jižní hranici CHKO České středohoří. V obci najdete potraviny, kostel a autobusovou zastávku. Město Louny je vzdáleno 9 km, do Prahy je to cca 1 hodina cesty. V okolí je plno míst pro víkendové výlety – Chožovská hora, vrch Oblík, přírodní památka Třtěnské, stráně Rozhledna Stříbrník nebo výrazná trojvrcholová hora Raná.

Pro další informace a pro domluvu prohlídky, prosím, zareagujte online, ozvu se vám zpět následující pracovní den.

Možnost financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám naši specialisté zdarma pomohou.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP08951
Operace:
Prodej
Adresa:
Chožov 62
K nastěhování od:
1.6.2024
Plocha pozemku:
911 m2
Plocha zastavěná:
77 m2
Plocha sklepa:
10 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb