Nemovitosti

Prodej domu v Praze-Řeporyjích se stavebním povolením

Celkem 6 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 02' 12.217"N, 14° 19' 12.058"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej domu v Praze-Řeporyjích se stavebním povolením

28 000 000 ,-
Popis nemovitosti:

Prodáváme rodinný dům v Praze-Řeporyjích, který dříve sloužil jako rodinný penzion. Dům má obytnou plochu 320 m2, 100 m2 terasu a pozemek o rozloze 604 m2. Na pozemku byl vytvořen prostor pro 8 parkovacích míst.

Dům se nyní předělává – získal stavební povolení. Nový majitel tak může na plánovaný projekt navázat, cílem je přístavbou zbudovat dvě samostatné bytové jednotky.

Hlavní vchod do domu pro stávající byt zůstane stejný, v zahradní přízemní části domu vznikne stavebními úpravami nová bytová jednotka se samostatným vchodem ze zahrady. Parkování pro 4 automobily bude zajištěno na pozemku. Hospodářská budova, která se nachází na hranici pozemku, bude dle projektové dokumentace odstraněna.

Dům je vhodný jako investiční příležitost – po dokončení stavby bude možné oba byty pronajímat, rádi vám pomůžeme vypočítat návratnost. Stejně tak ale může sloužit k dvougeneračnímu bydlení, nebo pro skloubení domova a podnikání.

Městská část Praha-Řeporyje leží na samém konci Prokopského údolí a patří mezi oblíbené pražské čtvrti, především díky rodinné atmosféře, malebnému okolí i vysoké bezpečnosti. Poskytuje výborné podmínky pro bydlení, o čemž svědčí i neustálý rozvoj a pokračující výstavba.

V Řeporyjích najdete kvalitní občanskou vybavenost – obchody, služby, mateřské školky, základní a střední školy, sportoviště, restaurace, polikliniku, poštu i knihovnu.

Blízkost přírodních rezervací (biopark Řepora, Prokopské a Dalejské údolí) vám zajistí mnoho možností pro aktivní odpočinek v přírodě. V místě jsou skvělé podmínky jak pro turistické, tak cyklistické výlety a aktivní trávení volného čas.

Řeporyje mají zajištěnou skvělou dostupnost do centra Prahy. Metro Stodůlky leží cca 30 minut chůze od náměstí, pravidelné rychlé spojení sem zajišťují také autobusy MHD. V centru metropole nebo na letišti Václava Havla budete autem zhruba za 15 minut. Pravidelné vlakové spojení Praha-Řeporyje na Smíchovské nádraží zabere pouhých 12 minut.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP08112
Operace:
Prodej
Adresa:
Praha
Praha-Řeporyje
Smíchovská 338/42
K nastěhování od:
21.9.2023
Plocha pozemku:
604 m2
Plocha zastavěná:
289 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb