Nemovitosti

Prodej malého domu o velikosti 2+KK se zastavěnou plochou 38m2 a obytnou plochou 26m2.

Celkem 21 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 25' 10.085"N, 15° 30' 29.592"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej malého domu o velikosti 2+KK se zastavěnou plochou 38m2 a obytnou plochou 26m2.

4 300 000 ,-
Popis nemovitosti:

Prodej malého domu o velikosti 2+KK se zastavěnou plochou 38m2 a obytnou plochou 26m2.
Na ploše pozemku 1072m2. Jedná se o jednoduchý domek, který vznikl přestavbou 12 metrového lodního kontejneru. Domek není náročný, nabízí nízké provozní náklady a minimální údržbu, přesto však poskytuje pohodlný komfort. Dům je umístěný na betonových pilotech. Dá se demontovat a převézt jinam. Pokud potřebuje vetší prostor, objednáte si jednoduše další blok a ten připojíte k původní stavbě.
Technické provedení tohoto typu je vhodné pro celoroční užívání. Jedná se o kombinaci několika prvků, které zajišťují vysokou izolační schopnost. Hlavní izolační vrstva je zesílena na tloušťku 120 mm, zatímco na stěnách je vrstva o tloušťce 140 mm. Stejně tak je zesílena i izolace nad stropem a v podlaze. Okna a vstupní dveře jsou vybaveny izolačními trojskly, která přispívají k účinnému zamezení tepelných ztrát.
Dům je připojen na veškeré sítě, včetně elektřiny, voda z vrtané studny a kanalizace, která je odváděna do vlastní jímky.
Vyskytná u Jihlavy je obec s přibližně 950 obyvateli vzdálená 8 km od Jihlavy. Nachází se zde mateřská a základní škola. Obec je obklopena zelenými loukami a kopci, nabízí příjemné prostředí pro turistiku a rekreační aktivity. V obci se nachází historický kostel a pořádají se zde kulturní akce. Má dobré spojení s městem Jihlava a okolními obcemi. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP07848
Operace:
Prodej
Adresa:
Vyskytná nad Jihlavou
K nastěhování od:
3.9.2023
Plocha pozemku:
1072 m2
Plocha zastavěná:
38 m2
Stav objektu:
Novostavba
Konstrukce:
Montovaná
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb