Nemovitosti

Prodej patrového rodinného domu před dokončením, se zahradou, ul. Rožmberská, Český Krumlov

Celkem 21 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 48' 24.836"N, 14° 19' 13.368"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej patrového rodinného domu před dokončením, se zahradou, ul. Rožmberská, Český Krumlov

11 900 000 ,-
Popis nemovitosti:

nabízíme do prodeje patrový rodinný dům s velkou zahradou a netradičním zahradním altánem s nádherným výhledem na historické centrum Českého Krumlova. Tato lukrativní nemovitost nabízí možnosti pro vícegenerační bydlení nebo provozování penzionu. Parkování pro vícero automobilů je na vlastním pozemku u domu.

Jedná se o nově postavený patrový rodinný dům před dokončením interiérů, který lze využívat i jako penzion..
Dispozice domu je uzpůsobená trvalému bydlení 5+kk se třemi koupelnami, nebo je možné nemovitost využívat ke zřízení penzionu o dispozici 1.NP: 1+kk s technickým zázemím, 2.NP: 2 apartmány s vlastními koupelnami, podkroví: 2 ložnice.
Při vstupu do domu se ocitnete ve vstupní chodbě a zádveří, které vás zavede do obytné části přízemí. V přízemí domu je nainstalováno podlahové topení, které přispívá k příjemnému a rovnoměrnému rozložení tepla. Po schodišti se dostanete do druhého nadzemního podlaží (2.NP), kde se nacházejí dva apartmány, každý s vlastní koupelnou. Centrální schodiště následně vede do podkroví, kde jsou umístěny dvě ložnice s vikýřovými okny, která nabízejí nádherný výhled na historické centrum Českého Krumlova.

Součástí nemovitosti je nově upravená velká zahrada, která nabízí dostatek soukromí a krásný výhled na celé město. Na horní části zahrady se nachází klidová zóna s atypickým altánem, který představuje ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Parkování je možné na vlastním pozemku, kde jsou vyhrazená parkovací stání.

Tato nemovitost se nachází v památkově chráněném území, což představuje zvláštní hodnotu a ochranu pro historické prostředí.

Poloha této nemovitosti je ideální jak pro soukromé bydlení, tak pro komerční využití. Nachází se v těsné blízkosti historického centra, které je v docházkové vzdálenosti pouze 5 minut. Toto umístění nabízí výhodu snadného přístupu k hlavním atrakcím, restauracím, obchodům a dalším zařízením ve městě.

Autobusové nádraží je také v blízkosti, ve vzdálenosti do 10 minut chůze. Tato skvělá dopravní dostupnost umožňuje pohodlné cestování jak pro obyvatele, tak pro návštěvníky.

Horní Brána je tedy žádanou lokalitou v Českém Krumlově, která propojuje historickou atmosféru města s pohodlím moderního života.
Podrobnější informace o této nemovitosti vám poskytne makléř nabídky.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP07722
Operace:
Prodej
Adresa:
Český Krumlov
Rožmberská 86
K nastěhování od:
31.3.2024
Plocha pozemku:
148 m2
Plocha zastavěná:
193 m2
Stav objektu:
Ve výstavbě
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb