Nemovitosti

Prodej podkrovního bytu o velikosti 131m2, Skuherského, České Budějovice

Celkem 23 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Petra Puschnerová
Bc. Petra Puschnerová
telefon: +420 739 332 258
petra.puschnerova@re-max.cz
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 58' 50.992"N, 14° 28' 56.163"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej podkrovního bytu o velikosti 131m2, Skuherského, České Budějovice

6 295 000 ,-
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Popis nemovitosti:

Tento byt je vhodný pro někoho, kdo hledá po příchodu domů prostor, který mu poskytne pocit volnosti. Prostor, který neomezuje, nejsou v něm bariéry v podobě stěn a umožňuje volný pohyb. Navíc je plný světla, přírodních materiálů a zákoutí, která lze využít pro různé účely.
Zkolaudován jako byt, koncipovaný jako ateliér. Tím nabízí možnost dokonalého propojení bydlení s podnikáním typu cvičitel jógy, umělec, psycholog, ale má co nabídnout komukoliv, kdo je třeba pracovně velmi vytížený a zavřený v práci mezi čtyřmi zdmi. Někomu, kdo po náročném dni chce přijít domů a užívat si otevřený prostor s dřevěnými trámy a zelení. Z kuchyně být navíc vizuálně spojený se zahradou a střešními okny pozorovat oblohu.
A to vše tak blízko centra Českých Budějovic. V místě, kde máte na dosah ruky vše, na co si vzpomenete.

Tento byt vznikl jako půdní vestavba. Původní myšlenka bývalých majitelů byla vytvořit ateliér pro syna, kde by zároveň mohl pracovat i bydlet. Od této myšlenky byl jen krůček k realizaci. Využili prázdný půdní prostor a vdechli tak nový život nevyužitému místu.
V domě se nachází pouhé čtyři bytové jednotky a panují tam výborné sousedské vztahy. Díky tomu je možné společně využívat zahradu, a to jak ryze prakticky, tak i k odpočinku. Každý zde má svůj díl, na kterém se pěstuje zelenina a bylinky, ale je zde i tráva a altán pro posezení.
Vnitřek domu vás nadchne svou čistotou a jedinečností. Chodba vypadá spíše jako v nějaké galerii než v bytovém domě. A není jen krásná, čistá a útulná, je také praktická. Naši předci měli vynikající nápady, a tak každá jednotka má na chodbě zabudovanou „špajzku“ na kompoty a marmelády. Pokud jste nikdy nic takového neviděli, budete určitě mile překvapeni tím, jak jsou tyto prostory v domě výborně zasazené.
To však není jediný úložný prostor, který můžete využít. K bytu patří prostorný sklep. Čistý, suchý stejně jako ostatní přízemní prostory. Troufám si tvrdit, že byste nic takového ve starším domě opravdu nečekali.
Přijďte se osobně přesvědčit zda by toto místo mohlo být vaším novým domovem a nechte na sebe působit jeho energii. Možná už ani nebudete chtít odejít.
Veškeré uvedené rozměry jsou pouze orientační.

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
NP08320
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
České Budějovice
Skuherského 1371/55
K nastěhování od:
29.2.2024
Podlaží:
3. podlaží z 3 podlaží celkem
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb