Nemovitosti

Prodej podkrovního bytu o velikosti 131m2, Skuherského, České Budějovice

Celkem 34 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Petra Puschnerová
Bc. Petra Puschnerová
telefon: +420 739 332 258
petra.puschnerova@re-max.cz
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 58' 50.992"N, 14° 28' 56.163"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej podkrovního bytu o velikosti 131m2, Skuherského, České Budějovice

5 995 000 ,-
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Popis nemovitosti:

Ať už hledáte ničím nerušený, otevřený prostor, máte rádi podkrovní byty nebo prostě hledáte bydlení na skvělé adrese, tento byt nabízí vše. Prostor, který neomezuje, je plný světla, přírodních materiálů, nachází se blízko centra a zároveň není v rušné ulici. Navíc k němu získáváte veliký sklep, možnost užívat společnou zahradu, nikoho nad hlavou a v domě jen další tři, velmi milé, sousedy.
Prostor je zkolaudován jako byt. Záměrem majitelů však bylo vytvořit ateliér vhodný jak pro tvorbu, tak pro bydlení. Jak vidíte na přiložených fotografiích a videu, obytná část je jeden veliký, vzdušný prostor, který Vám umožní si ho přizpůsobit podle Vašich představ. Na vizualizacích je znázorněno, jak se dá případně stavebně upravit, aby vznikl oddělený pokoj, ať už pro ložnici nebo třeba jako pokojík pro děti. Tato úprava byla konzultována jak se statikem, tak stavařem.
Kuchyň je umístěna za rohem, takže do ní není na první pohled vidět. Přesto se v ní necítíte izolováni, ale naopak propojeni s ostatním obytným prostorem. Výhled je z ní, skrze okno vedoucí až téměř k podlaze, přímo do zahrady. Díky tomu máte dojem, že jste v přírodě. Hrající si děti máte odsud jako na dlani. A jsou tam v bezpečí. Zahrada je přístupná pouze z domu, což zajišťuje, že nikdo se bez klíče nedostane ani dovnitř ani ven.
Vnitřek domu vás nadchne svou čistotou a jedinečností. Chodba vypadá spíše jako v nějaké galerii než v bytovém domě.
Na uskladnění všeho, co nepotřebujete mít v bytě, můžete využít opravdu prostorný sklep. Je čistý a suchý, stejně jako ostatní přízemní prostory. Troufám si tvrdit, že podzemní část domu byste v takovém stavu ve starším domě opravdu nečekali.
Využijte této jedinečné nabídky a přijďte se osobně přesvědčit, zda by toto místo mohlo být vaším novým domovem. Byt je opravdu jedinečný a má obrovský potenciál. Má v sobě tak příjemnou energii, že se Vám ani nebude chtít odejít.
Veškeré uvedené rozměry jsou pouze orientační.
S financováním Vám pomůžeme.

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
NP08390
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
České Budějovice
Skuherského 1371/55
K nastěhování od:
13.6.2024
Plocha sklepa:
13 m2
Podlaží:
3. podlaží z 3 podlaží celkem
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb