Nemovitosti

Prodej pozemku pro stavbu k bydlení, 1308 m2, Borušov-Svojanov

Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 46' 52.781"N, 16° 46' 25.007"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej pozemku pro stavbu k bydlení, 1308 m2, Borušov-Svojanov

1 790 000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízím k prodeji pěkný rovinatý pozemek vhodný ke stavbě objektu pro rodinnou rekreaci (i pro trvalé bydlení) o celkové výměře 1308 m2 v obci Borušov, části obce Svojanov v lokalitě objektů pro rodinou rekreaci.
Na pozemek je přivedena elektřina a hotový nový vrt s pitnou vodou.
Pozemek je z části zastaven původní dřevěnou chatou, která je postavena na zastavěné ploše 39 m2, zbytek pozemku tvoří zahrada kolem chaty, která se pravidelně udržuje sekáním, v zadní části za chatou se nachází část porostlá listnatými a jehličnatými stromy – lesík. Na pozemku v lesní části rostou v sezóně i jedlé houby. Celý pozemek je nově oplocený s novou brankou a bránou pro vjezd na pozemek. K chatě vede obecní zpevněná cesta, která se udržuje i v zimě.
Dispozice chaty je 1+1 s verandou a příslušenstvím. Na chatku přímo vzadu navazuje dřevník (kůlna) jako sklad na nářadí. Příslušenství je vybaveno umyvadlem a WC fungující na vodu ze zásobníku. Do chatky je zavedený slabý i silný el. proud. Vytápění je lokální. Výměra chaty je 28 m2, s dřevníkem 35 m2. V roce 2020 byla položena nová střešní krytina – asfaltový šindel a bylo provedeno nové oplechování. V chatě zůstává veškeré vybavení (v pokoji, kuchyni i verandě).
Borušov je malebná obec, oblíbená k rekreaci s krásnou přírodou, přehradou, rybníky, obklopená lesy. V obci se nachází veřejná studánka s výbornou pitnou vodou, která je každému vždy k dispozici.
Dojezdová vzdálenost z Olomouce je 50 km do 40 minut.
Prohlídku doporučuji všem, kteří rádi odpočívají na klidném a krásném místě. Financování zajistíme.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
NP07245
Operace:
Prodej
Adresa:
Borušov 61
K nastěhování od:
5.6.2023
Plocha pozemku:
1308 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce