Nemovitosti

Prodej pozemku s rekreační chatkou, Lužnice

Celkem 16 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 03' 57.928"N, 14° 45' 35.701"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej pozemku s rekreační chatkou, Lužnice

1 780 000 ,-
Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rozlehlou zahradu o výměře 2094 m², situovanou v těsné blízkosti malebné řeky Lužnice.

Tento pozemek se nachází v katastrálním území Lužnice, obec Lužnice, což je rekreační oblast známá svou nádhernou přírodou a klidným prostředím.

Pozemek je rovinatý a prostorný, což poskytuje širokou škálu možností využití. K dispozici jsou dvě příjezdové cesty, vlastní studna a připojení k elektrické energii. V současné době je většina pozemku pokryta trvalým travním porostem, mezi kterým se nachází několik ovocných a okrasných stromů. Menší část pozemku je dle územního plánu zastavitelná. Nicméně v tuto chvíli se jedná o stavby bez č.p. a bez č.ev.

Na pozemku se již nachází několik objektů. Patří sem menší obytná chatka vybavená kuchyňkou a sociálním zařízením se sprchou, kůlna na dříví, dílna a další skladovací prostory na nářadí a zahradnické potřeby.

Tato nemovitost je ideální volbou pro milovníky přírody, rybaření, vodáctví, cykloturistiky a dalších sportovních aktivit nebo zahradničení. Nabízí klidné útočiště pro rekreaci a relaxaci v krásném přírodním prostředí.
Obec Lužnice je výchozím bodem pro několik turistických a cyklistických stezek, které vedou přes malebnou krajinu Jihočeského kraje. Tyto stezky nabízejí úžasné výhledy a příležitosti k aktivnímu odpočinku.
Okolí obce nabízí několik přírodních rezervací a chráněných území. Například blízké Třeboňsko je známé svými rybníky, mokřady a bohatou faunou a flórou.
Nedaleko obce se nachází město Jindřichův Hradec, které je známé svým zámkem a historickým centrem. Město nabízí mnoho kulturních a historických památek, muzeí a galerie.
Další blízké město, Třeboň, je známé svými lázněmi a rybníky. Třeboňsko je chráněnou krajinnou oblastí a je ideálním místem pro cykloturistiku a pěší turistiku.

Pro více informací a prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře této nabídky.

Půdorysy a výměry jsou orientační.

S financováním vám rádi pomůžeme.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP09022
Operace:
Prodej
Adresa:
Lužnice
K nastěhování od:
31.5.2024
Plocha pozemku:
2094 m2
Plocha zastavěná:
35 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb