Nemovitosti

Prodej RD se 2 bytovými jednotkami, velkou zahradou

Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 54' 32.958"N, 16° 26' 27.989"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej RD se 2 bytovými jednotkami, velkou zahradou

4 949 000 ,-
včetně provize a právního servisu
Popis nemovitosti:

Exkluzivně nabízím k prodeji samostatně stojící prostorný rodinný dům se dvěma podlažími a dvěma bytovými jednotkami, zast. pl. 601 m2, dále s vedlejšími stavbami (dílnou, kůlnami) a zahradou v obci Česká Třebová na ul. Dr. E. Beneše.
Dům se sestává ze společné vstupní chodby o výměře 19,25 m2, přičemž první bytová jednotka se nachází v přízemí domu o velikosti 2+1 s příslušen­stvím cca o výměře cca 73 m2, je v původním nemodernizovaném stavu, pouze s novými plastovými okny, které jsou orientovány na východ směrem do silnice. Tyto prostory historicky sloužili k provozování obchodu, poté jako samostatný byt. Jednotka se sestává z velké obytné kuchyně a dvou pokojů a skladu. Sociální zařízení (WC a koupelna) k této jednotce se nachází vzadu na společné chodbě. Jednotka je vytápěna pouze lokálně kamny na tuhá paliva a el. přímotopem.
Druhá bytová jednotka je po rekonstrukci, kdy v přízemí bylo rekonstruována v letech 2000 až 2010. 2. podlaží (podkroví) bylo vybudováno v r. 2015. Dispozice druhého bytu je 5+kk o výměře cca 149 m2 se sestává v přízemí ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dětského pokoje, pokoje, koupelny s WC a točitého schodiště, podkroví ze vstupní haly, ložnice, velkého obývacího pokoje, technické místnosti a nedokončeného soc. zařízení WC s umyvadlem (zbývá doobložit stěny obklady a dokončit instalaci sprchového koutu). Okna z tohoto bytu jsou orientovány na západ směrem do zahrady. Byt je vytápěný buď etážově kotlem na dřevo s výměníkem, nebo ústředně elektrokotlem. Na střeše jsou solární panely na ohřev TV. Střecha má novou krytinu bonský šindel.
Celková obytná plocha domu činí cca 241 m2.
Dům je napojený na kanalizaci, elektřinu a vodovodní přípojku. Plynová přípojka do domu zavedena není, ale vedení plynu se nachází před domem.
Zahrada o výměře 768 m2 tvoří funkční celek s domem, na dům rovněž navazují vedlejší zděné stavby (kůlna, sklad, dílna, dřevník). Na zahradě se dále nachází přístřešek pro parkování a venkovní posezení. Zahrada je udržovaná, dá se na ni zajet podél domu z hlavní silnice.
Nemovitost se nachází přímo uprostřed mezi centrem obce (náměstím) a obchodním centrem, kde se nachází veškerá síť obchodů.
Dům je vhodný jak pro dvougenerační bydlení, tak pro bydlení s podnikáním, kdy z první bytové jednotky s přístupem přímo z ulice by se dal vybudovat ochod, kanceláře, studio apod.
Bezplatně vypracujeme návrh úvěru a zajistíme kompletní financování nemovitosti.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP09074
Operace:
Prodej
Adresa:
Česká Třebová
Dr. E. Beneše 777
K nastěhování od:
1.6.2024
Plocha pozemku:
1369 m2
Plocha zastavěná:
601 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Rok kolaudace:
1919
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb