Nemovitosti

Prodej rodinného domu 108 m2, pozemek 635 m2, Stolany

Celkem 10 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Pavel Melichar
Ing. Pavel Melichar
telefon: +420 605 465 384
pavel.melichar@re-max.cz
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 55' 48.893"N, 15° 45' 0.040"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej rodinného domu 108 m2, pozemek 635 m2, Stolany

7 950 000 ,-
včetně provize RK
Popis nemovitosti:

Využijte jedinečné příležitosti si koupit vlastní pozemek o rozloze 635 m2 a stavby rodinného domu s dispozicí 4+1 a následně realizace interiéru podle svých snů.

Rodinný dům je přízemní, nepodsklepený s valbovou střechou se sklonem 22 stupňů a je bez obytného podkroví. Základy domu jsou betonové, nosné svislé zdivo je z pórobetonu (Ytong), krovy jsou dřevěné, krytina střechy je skládaná tašková. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem.

Podlahové vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kondenzačním kotlem. Vnitřní vybavení bytu (obklady, dlažby, podlahy, zařizovací předměty, obložky a dveře a kuchyňská linka) si může kupující zajistit sám nebo lze realizovat na přání kupujícího dle individuální kalkulace jednotlivých dodavatelů.

Dům je napojen na vodovod, splaškovou kanalizaci, elektřinu a plyn. Dešťová voda je svedena do vsaku na pozemku. Přístup k domu je zajištěn přes obecní komunikaci a parkování vozidel je navrženo na zpevněné ploše na pozemku.

Dům je ve fázi dokončené hrubé stavby včetně oken, vstupních dveří, střešní konstrukce a střešní krytiny. V brzké době započnou práce na rozvodech elektriky, vody a odpadu uvnitř domu. Předpokládaný termín kolaudace domu je podzim 2024.

V ceně domu a pozemku je dokončený dům včetně zpevněných ploch dle projektové dokumentace a plotu na třech stranách pozemku mimo přední strany, která již bude na novém majiteli. Vnitřní vybavení bytu (obklady, dlažby, podlahy, zařizovací předměty, obložky a dveře) není zahrnuto v inzerované ceně.

Obec Stolany je vzdálená pouhé 4 km od Chrudimi. V obci je mateřská i základní škola, fotbalové hřiště a dětské hřiště.

V případě zájmu Vám pomůžeme se získáním výhodného financování. Pro více informací nebo domluvení si prohlídky domu mě neváhejte kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP08081
Operace:
Prodej
Adresa:
Stolany
K nastěhování od:
1.1.2024
Plocha pozemku:
635 m2
Plocha zastavěná:
138 m2
Stav objektu:
Ve výstavbě
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
En. náročnost:
123 kWh/m2/rok