Nemovitosti

Prodej rodinného domu s garáží, obec Strážkovice, okr. České Budějovice

Celkem 29 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Miroslav Hodina
Ing. Miroslav Hodina
telefon: +420 608 174 488
info@mirahodina.cz
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 53' 57.228"N, 14° 34' 12.490"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej rodinného domu s garáží, obec Strážkovice, okr. České Budějovice

3 690 000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme do prodeje patrový rodinný dům s garáží a menší zahrádkou v obci Strážkovice.
Tento dům je v původním zachovalém stavu s možností realizace vlastních nápadů při rekonstrukci, nicméně i v současném stavu je plně obyvatelný s plastovými okny. K domu náleží zděná garáž s dílnou a dřevníkem, předzahrádka, na pozemku je studna s napojením do domu, obecní vodovodní řád je také připojen, nicméně v tuto chvíli není využívaný. Dům je částečně podsklepený.

Dispozice domu: vstupní verandou se dostaneme do předsíně, ze které vede schodiště do patra. V přízemí domu je prostorná světlá kuchyně s okny do předzahrádky. Ke kuchyňské lince patří el. sporák, ale také zánovní kachlová kamna. Koupelna je po rekonstrukci (před cca 13 lety). Vybavení koupelny: vana, umyvadlo, bojler, elektrický žebřík, vše pořízeno při rekonstrukci. Součástí prodeje je i zánovní pračka. WC je samostatné. Kotelna je navazující na koupelnu a nachází se v ní kombinovaný kotel na tuhá paliva (uhlí i dříví) a elektrický kotel pořízený před cca 5ti lety.
V horním patře jsou umístěny 3 pokoje. Obývací pokoj je největší (cca 23 m2), první ložnice je průchozí (cca 10 m2) a navazující druhá ložnice (cca 16 m2). Horní patro je z části zděné a z části dřevostavba.
V zadní části pozemku se nachází garáž s dílnou a dalšími vedlejšími prostory. Garáž je velice prostorná a dílna s dřevníkem či skladem poskytují dostatek úložných prostor.
Půdorysy a vizualizace jsou orientační.
Obec Strážkovice se nachází na spojnici mezi Českými Budějovicemi (11 km) a Trhovými Svinami (8 km). Jedná se o velice dobrou lokalitu pro svoji dostupnost do okresního města, krásnou okolní přírodou v podhůří Novohradských hor.
V obci je mateřská školka, kulturní dům, volnočasové spolky a vyžití. Veškerá občanská vybavenost v nedalekých Trhových Svinech či v Českých Budějovicích.

Pro vícero informací kontaktujte makléře naídky. Doporučujeme tuto nemovitost k prohlídce především pro její dobré možnosti úprav podle svých priorit a představ.
Prohlídky domu budou realizovány od 28.8. 2023.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP07980
Operace:
Prodej
Adresa:
Strážkovice 30
K nastěhování od:
31.8.2023
Plocha pozemku:
265 m2
Plocha zastavěná:
185 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb