Nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží, obec Klení, Benešov nad Černou

Celkem 29 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 45' 38.041"N, 14° 37' 18.556"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží, obec Klení, Benešov nad Černou

4 250 000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme do prodeje rodinný dům k trvalému bydlení nebo i rekreaci s krásnou atmosférou přírody, okolního lesa a soukromí v obci Klení, která se nachází v blízkosti Benešova nad Černou v oblasti Novohradských hor.

Patrový dům nabízí dostatek místa pro celou rodinu, zahrada je dostatečně prostorná, výborně udržovaná s krásnými vzrostlými ovocnými stromy. Dále se na zahradě nachází v rovinaté části prostor pro posezení, část pozemku slouží jako parkování. Na zahradě se nachází i zděné vedlejší budovy, dílna, kolna, dřevník.

Dispozice domu: suterén lemuje terasa, na kterou navazuje vstup do domu a vjezd do garáže. Dále z terasy vstoupíte do předsíně, kde se nachází jednotlivé vstupy do kotelny, uhelny, spižírny a komory.
Do 1.NP se dostanete jak ze suterénu po schodišti, tak i samostatným vchodem z venkovní terasy. Předsíň poskytuje dostatek místa na schodiště do podkrovního patra. V 1.NP se nachází dvě samostatné ložnice, obývací prostor, který je propojen s kuchyní bez vybavení kuch. linkou. Koupelna i WC jsou samostatné.
Podkrovní prostor nabízí další prostornou ložnici.
Dům je v původním udržovaném stavu, předurčený k vytvoření nového domova dle vlastních požadavků a představ.
Na zahradě naleznete studnu s užitkovou vodou, dílnu, kolny na uskladnění dřeva a nářadí. Garáž je situována v suterénu domu.
Odpady jsou řešeny septikem, jímkou. Voda je do domu vedena vodovodem spojeným se sousedním domem.
Okolní krajina je kopcovitá s nádechem Novohradských hor. Tuto nemovitost je možné zrekonstruovat k rodinnému či rekreačnímu bydlení, nicméně je možné tuto lokalitu využít i pro komerční účely, ubytování. Okolní kraj nabízí mnoho rekreačního využití.

Doporučujeme uskutečnit prohlídku této nemovitosti. Pro další informace neváhejte kontaktovat naši kancelář. Rádi vám pomůžeme s finančními otázkami.

Půdorysy a výměry jsou orientační.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP09119
Operace:
Prodej
Adresa:
Benešov nad Černou 6
K nastěhování od:
20.6.2024
Plocha pozemku:
980 m2
Plocha zastavěná:
83 m2
Plocha sklepa:
40 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Rok kolaudace:
1992
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb