Nemovitosti

Prodej samostatného RD 4kk v Záblatí u Prachatic.

Celkem 17 fotografií, zobrazit všechny
:
realitní makléř: Valerie Mikešová
Bc. Valerie Mikešová
telefon: +420 725 037 472
valerie.mikesova@re-max.cz
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 59' 51.540"N, 13° 55' 42.309"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej samostatného RD 4kk v Záblatí u Prachatic.

4 940 000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme ke koupi samostatný rodinný dům 4kk na parcele 1107 m2 v Záblatí u Prachatic.

Tato nemovitost je především určená klientům, kteří chtějí určit svému novému domovu styl a ráz podle vlastních snů a představ.

Jedná se o novostavbu domu o dispozici 4+kk se zahradou bez dokončovacích prací (bez podlahových krytin, bez kuchyňské linky, bez vybavení koupelny, bez finální úpravy zahrady, plotu, parkovacího stání, terasy…). Vše je možno dokončit i na klíč, standardy domu lze upravit.

Momentálně pracujeme na stavebním povolení, poté lze jeho odkoupení a výstavba po domluvě s kupujícím. Projekt je k nahlédnutí u makléře nabídky.

Dispozice domu: světlý obývací prostor ( 30,78 m2) se vstupem na zahradu je propojen s kuchyňským koutem a jídelním prostorem. Toto uspořádání umocňuje rodinnou atmosféru pro společné chvíle s rodinou a přáteli. Kuchyně ( 7,5 m2) není vybavena kuchyňskou linkou, je projektováno s protilehlým pracovním prostorem a především s praktickou spižírnou (2,07m2) se vstupem přímo z kuchyně samotné. Dva pokoje s výměrou cca 8,6 m2 mohou sloužit jako pracovna a dětský pokoj nebo dva dětské pokoje. Ložnice má cca 12 m2. Všechny tři pokoje se nachází v jedné části domu, v protilehlé části domu je navržena koupelna (3,38 m2) bez vybavení, samostatné WC (2,12 m2), technická místnost (2,09 m2) s přípravou na pračku, zádveří (3,87 m2).

Dům je navržen s moderními technologiemi s minimální energetickou náročností (tepelné čerpadlo vzduch/voda, příprava na komín, možnost fotovoltaické elektrárny…).

Pozemek je neoplocený. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě (přípojky na vodu, el.a kanalizaci). Velkou výhodou pozemku je již vybudovaný vjezd na pozemek s propustkem. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví Jihočeského kraje.
Přes pozemek vede telekomunikační metalický kabel (správa Cetin), který lze upravit či odstranit během stavby. Nepatrná část pozemku spadá do ochranného pásma silnice III. třídy – ani jedna z uvedených informací nebrání k výstavbě velkého rodinného domu.

Pozemek se nachází na okraji obce s dostupností do měst Prachatice či Volary, které jsou vzdálené přibližně 15 km. Jedná se o vesničku, která má kolem 360 obyvatel i s přilehlými osadami. Záblatí je v perfektní dojezdové vzdálenosti na výlety na Šumavu. Dominantou Záblatí je kostel sv. Jana Křtitele ze 14. století.

Díky této nabídce můžete využít vynikající investiční příležitost, která Vám umožní získat vysoký výnos a maximalizovat Vaše zisky. Investice do této nabídky Vám mohou poskytnout pevný základ pro Vaše dlouhodobé finanční plány a cíle.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
NP07336
Operace:
Prodej
Adresa:
Záblatí 6
K nastěhování od:
31.8.2023
Plocha pozemku:
1107 m2
Plocha zastavěná:
110 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Dřevěná
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb