RODINNÝ DŮM ZÁBLATÍ U PRACHATIC

Nabízíme ke koupi novostavbu rodinného domu se zahradou pro kvalitní, moderní a nízkonákladové bydlení.

Rodinný dům má užitnou plochu cca 94,88 m2, zahradu o výměře cca 940 m2 a nachází se v klidné lokalitě s perfektní dostupností do Prachatic, Husince, Netolic i podhůří Šumavy. Rodinný dům nabízí komfort, klid a krásnou okolní přírodu.

Dispozice domu: Do domu vstoupíte přes chodbu (3,69 m2), pokračujete přes světlý obývací prostor ( 43,12 m2) s výhledem i se vstupem na zahradu. Obývák je propojen s kuchyňským koutem a jídelním prostorem. Toto uspořádání umocňuje rodinnou atmosféru pro společné chvíle s rodinou a přáteli. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou vyhotovenou na míru, bez spotřebičů. V jedné části domu jsou dva neprůchozí pokoje (8,01 m2), které mohou sloužit jako pracovna a dětský pokoj nebo dva dětské pokoje. V této části domu je první koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V druhé části domu se nachází prostorná ložnice (14,96 m2) se vstupem do koupelny s vanou a WC.

U vstupu do domu je technické zázemí (3,30 m2) s toaletou a přípravou na pračku, sušičku.

Dům je vytápěn podlahovým topením tepelným čerpadlem. Pro variabilitu vytápění je v obývacím pokoji příprava na kamna. Napojení na obecní vodovodní řád a kanalizaci. Jedná se o dřevostavbu s energetickou náročností třídy B.

Termín začátku stavby: 8. dubna 2024 Předpokládané dokončení stavby: září 2024

Obec Záblatí se nachází ve vzdálenosti 15 km jihozápadně od Prachatic. V okolí obce je veškerá občanská vybavenost ve městě Prachatice.

Doporučujeme pro klidné rodinné bydlení s veškerým komfortem navíc s krásnou přírodou, ideální na rodinné procházky, vyjížďky na kole nebo klidné posezení na zahradě.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky na tel. 773 609 166.

Nabízíme podporu při zajištění financování koupě nemovitosti.

Vizualizace

Fotky z výstavby

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujali vás naše projekty? Máte dotazy a rádi byste se dozvěděli více podrobností? Zavolejte nám nebo napište, budeme se vám věnovat. Obracet se na nás můžete i v případě dotazů ohledně financování.

Zpět na Připravujeme výpis