Strunkovice

Moderní rodinné domy 5+kk s užitnou plochou 93,28 m2 a zahradou a prakovacím stáním

Rádi bychom vám představili novostavby domů v části obce Strunkovice nad Blanicí, okr. Prachatice.

Tyto domy jsou součástí projektu, kde probíhá výstavba dvou totožných rodinných domů s rozdílnými parcelami a jinou orientací. Nabízíme rodinný dům se zahradou cca 193 m2 a rodinný dům se zahradou 280 m2.

Oba dva domy mají dispozici 5+kk a rozprostírají se na dvou podlažích, poskytují dostatek prostoru pro celou rodinu. Nabízí se ve formě bílá zeď tj. bez dokončovacích interiérových prací. Pokud byste chtěli domy kompletně dokončit, neváhejte se na nás obrátit.

V přízemí se nachází zádveří, jeden neprůchozí pokoj, hlavní obývací prostor s kuchyňským koutem a spíží. Dominantním prvkem je prosklená stěna, která propojuje interiér s exteriérem a dodává domu světlo a prostorný dojem. Na tomto patře je k dispozici také toaleta.

Do prvního patra se dostanete po elegantních schodech s dřevěnými nášlapy. Zde se nachází koupelna, hlavní ložnice s šatnou a další dva samostatné pokoje.

Domy jsou vytápěny podlahovým topením tepelným čerpadlem. Pro variabilitu vytápění je v obývacím pokoji příprava na krbová kamna. Napojení na obecní vodovodní řád a kanalizaci. Jedná se o dřevostavbu s energetickou náročností třídy B.

Kromě toho máte k dispozici i parkovací místo a zahradu o rozloze 193 nebo 280 m2, kde si můžete užívat krásný výhled.

Tyto domy jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a komfortní bydlení v klidném prostředí, které nabízí veškeré výhody venkovského života s pohodlnou dostupností do měst Prachatice, Vodňany apod.

Termín začátku stavby: 2. 5. 2024 Termín dokončení stavby: listopad 2024

Nabízíme podporu při zajištění financování koupě nemovitosti.

Vizualizace

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zaujali vás naše projekty? Máte dotazy a rádi byste se dozvěděli více podrobností? Zavolejte nám nebo napište, budeme se vám věnovat. Obracet se na nás můžete i v případě dotazů ohledně financování.

Zpět na Připravujeme výpis